FAQ – Biuro Wirtualne – Frequently Asked Questions

Biuro wirtualne Kraków – Często zadawane pytania!

Biuro wirtualne – jakie ma zalety?

  • brak kosztów związanych z wynajmem fizycznego biura,
  • dostęp do ekskluzywnego adresu rejestracyjnego,
  • elastyczność w zakresie wyboru lokalizacji,
  • przynależność przedsiębiorstwa do wybranej właściwości miejscowej dla sądów oraz urzędów,
  • elastyczna możliwość skorzystania z dodatkowych usług oferowanych przez wirtualne biuro,
  • anonimowość korespondencji,
  • ograniczenie kosztów podczas początkowego okresu rozwoju działalności gospodarczej,
  • elastyczna oferta pozwalająca na dopasowanie do potrzeb oraz możliwość stopniowego przenoszenia nowych pracowników do przestrzeni coworkingowej,

Wirtualne Biuro – Czy mogę zarejestrować już istniejącą działalność pod waszym adresem?

Tak, wystarczy zgłosić do CEIDG, że działalność i adres siedziby znajdują się teraz pod innym adresem.

Czy można opłacać usługę miesięcznie, a potem zmienić ją na opłatę roczną?

Oczywiście. Jeśli nie jesteście jeszcze pewni co do tego jak będą się układać przychody w waszej firmie, a także czy chcecie przez cały okres działania korzystać z adresu wirtualnego opłata miesięczna jest dla was najlepszym rozwiązaniem. W wypadku kiedy dojdziecie do wniosku, że opłata roczna jest dla was bardziej opłacalna wystawimy fakturę roczną.

Jeśli macie pytania na temat naszej oferty i tego jak wirtualne biuro w Krakowie może zmienić waszą firmę – zadzwońcie do nas! KONTAKT!

Czy Urząd Skarbowy może zakwestionować rejestrację firmy pod innym adresem?

Nie, wirtualne biura są już powszechnie akceptowaną praktyką w Urzędach Skarbowych. Jedynym wyjątkiem od tej zasady będzie rozliczanie podatku VAT.

Wirtualne biuro – Czy podatek VAT może być rozliczany w innym miejscu niż adres siedziby firmy?

Tak, w przypadku kiedy zdecydowana część przedsiębiorstwa prowadzi działalność w innym miejscu niż adres siedziby, Urząd Skarbowy właściwy miejscowo może domagać się zapłaty podatku w innym miejscu. Przykładem takiej sytuacji może być posiadanie dużego zakładu produkcyjnego w innym mieście niż siedziba firmy.

Jeśli macie pytania na temat naszej oferty i tego jak wirtualne biuro w Krakowie może zmienić waszą firmę – zadzwońcie do nas! KONTAKT!

Czy mogę korzystać z adresu w materiałach reklamowych, umowach oraz publikować go w internecie?

Tak. Umowa udostepnienia adresy wirtualnego jest skonstruowana w ten sposób, aby właśnie umożliwić tego typu działania. Adres wirtualny umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej zarejestrowanej pod naszym adresem. Dzięki temu można śmiało z niego korzystać w materiałach reklamowych, wizytówkach, stronach internetowych oraz jako adres siedziby przedsiębiorstwa w umowach handlowych. Równocześnie mają dzięki temu Państwo pewność, że cała korespondencja zostanie odebrana przez naszą kadrę.

Nasze Biura

Współpracujemy z innymi biurami coworkingowymi w całej Polsce. Wynajmując przestrzeń u nas macie możliwość uzyskania zniżki na wynajem biurek w innych lokalizacjach. Poniżej przestawiamy linki do pozostałych stron.

Jeśli jesteście zainteresowani usługami i produktami jakie znajdują się w naszej ofercie zerknijcie na pozostałe strony. W przypadku kiedy znajdziecie coś co jest dla was interesujące zadzwońcie do nas. Jeśli wasza firma posiada specjalnie potrzeby postaramy się przygotować dla was specjalny pakiet. KONTAKT.

Oferta:

Lista usług dostępna na stronie Coworking Centrum:

Nasze biura: