Coworking Kraków

Coworking – Szukasz miejsca gdzie możesz spokojnie popracować? Przeszkadza ci coś w domu lub po prostu chcesz z niego wyjść! Bardzo dobrze! To znaczy, że jesteś w odpowiednim miejscu. Ponieważ oferujemy coworking w najwyższym standardzie. Mamy sale umożliwiające pracę w różnych konfiguracjach. W wyniku tego możesz wybrać najlepsze miejsce dla twoich potrzeb. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej – zadzwoń do nas – KONTAKT!

Wynajmując u nas wirtualne biuro otrzymujesz GRATIS reklamę w internecie – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Coworking – Wynajem biura dla firmy

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą i szukasz miejsca żeby prowadzić swoją działalność mamy dla ciebie doskonałą ofertę. Z tego powodu możesz połączyć pracę w coworkingu razem z wirtualnym biurem. Równocześnie w wyniku tego oszczędzisz pieniądze i zautomatyzujesz część porcesów. Pamiętaj kiedy zaczynasz każda godzina jest na wagę złota. To one pozwolą tobie na skoncentrowaniu się na pozyskiwaniu nowych klientów.

Sale konferencyjne

Poza coworkingiem oferujemy też sale konferencyjne. Jeśli chcesz zorganizować konferencję zadzwoń do nas i zarezerwuj termin. Pomożemy wam z załatwieniem pozostałych formalności i organizacją całego zdarzenia. Nasza sala konferencyjna jest całkiem spora. Poniżej znajduje się galeria dzięki czemu określisz czy pomieści wymaganą przez ciebie liczbę osób. Więcej informacji znajdziecie na stronie – sale konferencyjne.

Galeria naszych wnętrz

Poniżej znajduje się link do naszej galerii. Zobaczysz tam dokładnie jak wygląda nasze biuro od środka i z zewnątrz. GALERIA

Coworking – Specjalne wymagania

Potrzebujecie biurka w specyficznej konfiguracji? Wasza firma musi mieć oddzielne pomieszczenie? Macie nietypowe godziny pracy? Skontaktujcie się z nami i postaramy się zorganizować dla was indywidualne miejsce do pracy – KONTAKT.

Wielokrotnie spotkaliśmy się z praktyką gdzie firma, która wynajmowała u nas wirtualne biuro zaczynała zatrudniać pracowników. W konsekwencji tego pojawiało sie u nich zapotrzebowanie na przestrzeń do pracy. Nasz coworking okazywał się najbardziej elastycznym rozwiązaniem dzięki czemu mogli zracjonalizować swoje koszty działalności. Wraz z rozwojem ich firmy i nowymi praconikami wynajmowali dodatkowe biurka do momentu kiedy mogli już przenieść się do własnej siedziby.

Nasze Biura

Współpracujemy z innymi biurami coworkingowymi w całej Polsce. Wynajmując przestrzeń u nas macie możliwość uzyskania zniżki na wynajem biurek w innych lokalizacjach. Poniżej przestawiamy linki do pozostałych stron.

Jeśli jesteście zainteresowani usługami i produktami jakie znajdują się w naszej ofercie zerknijcie na pozostałe strony. W przypadku kiedy znajdziecie coś co jest dla was interesujące zadzwońcie do nas. Jeśli wasza firma posiada specjalnie potrzeby postaramy się przygotować dla was specjalny pakiet. KONTAKT.

Oferta:

Lista usług dostępna na stronie Coworking Centrum:

Nasze biura: